Fotele do komunikacji miejskiej.

Firma posiada w dorobku szereg wdrożonych projektów siedzeń przeznaczonych do komunikacji miejskiej takich jak MB, 6MS, MX i inne. Fotele te jeżdżą w pojazdach w całej Europie, USA, krajach bliskiego wschodu a nawet Australii. Aktualnie są wdrażane nowe serie foteli 8MA z przeznaczeniem na rynek amerykański, 8MU i 8MS dedykowane pod zamówienia wiodących producentów autobusów . Wdrażamy także fotel New City – Ultra Light, laureata wyróżnienia na targach Transexpo w Kielcach, gdzie zyskał uznanie za innowacyjność i parametry techniczne w szczególności za bardzo mały ciężar.

 nc-small1
kierowca Kopiowanie 2 

Fotele motorniczego do komunikacji tramwajowej.

Nasze fotele motorniczego są zastosowane w tramwajach najnowszej generacji na polskim rynku. Stosują je zarówno znani jak i nowi producenci pojazdów szynowych. Poszerzamy także swoją obecność na rynkach zachodnich. Obecnie pracujemy nad rozszerzeniem gamy oferowanych modeli.

 

Fotele pasażera do komunikacji międzymiastowej.

Fotele 7TI oraz 8TS są już znane i uznane na rynku. Zostały opracowane i wdrożone do produkcji seryjnej przez OBR STER. Uzupełnieniem gamy tych produktów są nowe fotele składane, komfortem nie różnią się od zwykłych siedzeń ale po ich złożeniu uzyskuje się miejsce dla wózka inwalidy. Składanie i rozkładanie jest niezwykle proste, nie wymaga zastosowania żadnych narzędzi, nie ma żadnych luźnych elementów które mogą zaginąć podczas eksploatacji.

7ti 

Kontakt

Ster Instytut
www.obr.ster.com.pl
obr@ster.com.pl
Adres: ul. Ster 1
Swadzim
POLSKA
Telefon: +48 612792100
Fax: +48 612792999

Copyrights © Ster Instytut 2019